Intensīvais Tantras kurss

Intensīvais Tantras kurss

Tantras kurss

TREŠDIENA 18:00

jaunu grupu veidošana

Sistemātiski padziļinātais kurss, kur var soli pa solim mācīties tantrisko dzīves pieeju un atklāt katra no mums lomu visumā.
Seksuālās enerģijas kontrole.
Māksla apzināti dzīvot katru mirkli.

 Kas ir Tantra?

Tantra ir daudz vairāk kā erotisms. Tantra – tas ir garīgais ceļš, kas saka JĀ dzīvei visos tās aspektos. Tantra mums māca katru dzīves mirkli dzīvot ar maksimālu intensitāti pēc iespējas pilnasinīgāk, mīlestībā un ar pilnu apziņu pašaizliedzīgi ļauties dzīvības straumei. Tad dzīve pati kļūst par nebeidzamu un priecīgu mācību stundu, kas māca visu, ko mums jāzina, izmainot mūs uz labu, īstenojot visas mūsu iespējas un pilnveidojot mūs. Tantra – ir garīgais ceļš, kas pieejams katram!

Ko piedāvā mūsu Tantras kurss?

Mūsu Tantras kurss – sistemātiski un padziļināti, soli pa solim atklāj Tantras noslēpumus. Mūsu kursā pasniedz augsti efektīvas tehnikas un teoriju, kas nāk no senām slepenām Tantras mācībām, un ir piemērotas mūsdienām. Tās tiek pasniegtas racionālā un saprotamā veidā saistībā ar mūsdienu zinātnes atklājumiem.

Kā arī praktizējot tantru Jūs varēsiet:
– dzīļāk izprast 7 čakru sistēmu;
– harmoniski attīstīt Jūsu ķērmeņus;
– attīstīt spēju skaidri sajust enerģijas un pārvaldīt tos;
– atklāt Maha Vidja (Diženo Kosmisko Spēku) noslēpumus;
un dauzd ko citu.

Šī Tantras kursa mērķi

Zināšanas, ko apgūst šajā kursā, kursantiem palīdzēs pakāpeniski transformēt un izmainīt visus savas dzīves aspektus, attīstīt tantrisko perspektīvu, kas ikdienas materiālajā pasaulē atklāj brīnumainas garīgās bagātības. Tādējādi Tantras praktizētājs fiziskajā, emocionālajā un mentālajā līmenī sasniedz harmoniju un veselību, atmodina savas latentās (apslēptās) spējas, kas ļauj piepildīt visus sapņus un ieceres. Bez tam Tantras kursā apgūtā prakse dod iespēju sasniegt patiesas laimes stāvokli, pastiprina spēju mīlēt, uzlabot mīlestība balstītas attiecības ar līdzcilvēkiem, attīstīt un ievērojami palielināt erotiskos pārdzīvojumus, un visos dzīves aspektos sasniegt pilnīguma stāvokli. Un tas vēl nav viss. Visas minētās transformācijas Tantras praktizētāju ved pie apziņas, ka patiesībā viņš/viņa savā būtībā ir garīga, svētīga un mūžīga būtne, kas intīmi saistīta ar visām pārējām Visuma būtnēm, kas saaužas vienotā tīklā un kļūst par Vienotu ar visu esošo (tas ir arī Tantras galvenais mērķis).

Tantras tehniku prakse palīdzēs Jums:
– atjaunot un uzturēt harmoniju pārī;
– no jauna aizdedzināt sākotnējo mīlestības dzirksteli;
– labāk izprast sievietes/vīrieša dvēseles struktūru;
– pārvērst Jūsu māju par mīlestības un  savstarpējās saprašanās avotu;
– daudz vieglāk iemācīties dzīves stundas;
– parvērst Jūsu dzīvi par Visuma iepazīšanas svetīto ceļu;
– izjūst slavēno tantrisko parrunu: "lielākā tantrika laime ir padarīt mīļoto pēc iespējas laimīgāku".

Tantras kursa uzbūve

Tantras kursā katru nedēļu notiek divu stundas garas nodarbības. Katrā nodarbībā 30 minūtes tiek veltītas teorijai, tiek apgūtas jaunas tehnikas un sniegta papildus informācija, 90 minūtes – praktiski kopīgi veicam jau teorētiski apgūtās tehnikas. Tādējādi studenti pakāpeniski pilnveido savu jogas tehniku. Klasē izpildāmās tantras tehnikas neietver erotiskas prakses un tiek izpildītas individuāli. Tantras tehniku apgūšana sākas ar klasiskās jogas ķermeņa pozām, kas tiek izskatītas tantriskā perspektīvā, un pakāpeniski pāraug ezotēriska rakstura tantriskajās tehnikās.

Papildus ziņas:

  • Maksa par Tantras kursu: 45 euro/mēnesī.
  • Ievadlekcijas ir bez maksas.
  • Pasniegšanas valoda: Krievu.
  • Ja esat pierakstījies uz Tantras kursu vēlāk, jums ir iespēja saņemt nokavēto nodarbību materiālu izdrukas, līdz ar to jums būs iespēja ātri apgūt nokavēto. Katras izlaistās nodarbības apraksta cena – 5 eiro.
  • Iesakām nākt uz nodarbībām ērtā sporta apģērbā un pirms tam neko 2 stundas neēst.
  • Ja jums ir kādas veselības problēmas, lūdzu, konsultējieties ar pasniedzēju un viņš jums ieteiks, no kādiem vingrinājumiem vajadzētu atteikties.
Back to top